Cepmuhabbet.net

Madde 1. Cepmuhabbet Mobil Sohbet Sistemi Yasal olarak Yazılım & Tasarım Hakları İstanbul Noterliği Tarafından Koruma Altına Alınmıştır.
Urfa Web Teknoloji olarak çıkarmış olduğumuz tüm sistemlerin kaynak dosyaları Kültür Bakanlığı, Telif Hakları Genel Müdürlüğü İEE/BP-VT/1501 Kayıt Tescil Numarası ile tescillidir.Urfa Web Teknoloji Ünvan ve Logo Türk Patent Enstitüsü tarafından 2019/927385 dosya numarası ile patentlidir.
Tasarımlarımız yapıldığı tarihlere göre noterden onaylı olup, onaylandıktan sonra satışa sunulmaktadır.İnternet ortamında yazılımın kaynak dosyaları, tasarım ve firma logomuzun izinsiz kullanımı söz konusu olduğundan hukuk departmanımız gerekli araştırma ve suçlular hakkında Fikir Sanat Eserleri Kanunu kapsamında gerekli adli başvuruları yapmaktadır.
 Yasal Yaptırımlar   Bilgisayar yazılımları, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında yasal koruma altındadır.   Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nda yapılan son değişiklikler 12 Mart 2004 tarihinde Resmi Gazate'de yayınlanarak yürürlüğe girmiştir. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre korsan yazılım kullanılması, kopyalanması veya satışa sunulması halinde uygulanacak cezalar aşağıdaki şekilde düzenlenmiştir :
  - 150 milyar TL'ye kadar ağır para cezası;  - 4 yıla kadar paraya çevrilmeksizin hapis;  - 3 seneye kadar meslek veya ticaretten men;  - Korsan yazılım yüklü bilgisayarlara el konulması

Madde 2. Mobil sohbet Sistemi sitelerinden birisi olan cepmuhabbet.net sitesinde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM Kayıtlı Kullanıcılar açtıkları konulardan ve içeriklerden kendileri sorumludur.  cepmuhabbet.net ile ilgili yapılacak tüm Hukuksal Şikayetler  cepnet5@gmail.com E-mail Adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde gereken işlemler yapılacak ve Avukatlarımız size geri dönüş yapacaklardır.